Team

Onze leerkrachten:

 
Groepen Leerkracht + werkdagen  
Groep 1-2-3 Maandag dinsdag en woensdag:
Cindy Jacobs-Tissen
c.tissen@skov-onderwijs.nl
Donderdag en vrijdag:
Melanie van de Manakker m.vdmanakker@skov-onderwijs.nl
Groep 4-5-6 Maandag en vrijdag:
Marcella Gerrits
m.gerrits@skov-onderwijs.nl
Dinsdag, woensdag en donderdag:
Chiel Peters
c.peters@skov-onderwijs.nl
Groep 7-8 Maandag en vrijdag:
Chiel Peters
c.peters@skov-onderwijs.nl
Dinsdag, woensdag en donderdag:
Yasmein Linders
y.linders@skov-onderwijs.nl
Co-Teaching Maandag, donderdag en vrijdag:
Manon Loonen
m.loonen@skov-onderwijs.nl
Dinsdag:
Melanie van de Manakker
m.vdmanakker@skov-onderwijs.nl
 
Onderwijsassistente Vakdocent Bewegingsonderwijs
Manon Loonen Bette Hebben 
 
Interne Begeleiding
Annemiek Timmermans a.timmermans@skov-onderwijs.nl
 
Directie (a.i.) Directie Ondersteuning
Erik van Hardeveld  dir.antonius@skov-onderwijs.nl Annemiek Timmermans